Home » Boj o talenty » NA JAKÉ BENEFITY LÁKÁ NOVÉ ZAMĚSTNANCE SPOLEČNOST PROVIDENT?
Boj o talenty

NA JAKÉ BENEFITY LÁKÁ NOVÉ ZAMĚSTNANCE SPOLEČNOST PROVIDENT?

Situace na trhu práce, jak všichni víme, není jednoduchá. Co dělá Provident pro to, aby získal nejlepší kandidáty na obchodní pozice?
Snažíme se kandidátům osobně u nás na pobočkách, na pracovních veletrzích i přes naše webové stránky a sociální sítě zprostředkovat atmosféru, kterou ve firmě máme. Konkrétně otevřenost, profesionalitu, respekt a přátelské vztahy. Jakkoli to může znít jako fráze, platí to jak v týmu tak v kontaktu s našimi klienty.

Každý rok dostáváme v průzkumu spokojenosti nejlepší zpětnou vazbu na atmosféru v týmu a také naši nováčci po zkušební době si nejvíc cení vztahů ve firmě.

Co Provident v současné době nabízí zaměstnancům na pozici obchodního manažera?
Máme pochopitelně, jako každá velká firma, celou řadu benefitů. Kromě benefitů typu auto, výkonnostní bonusy, motivační soutěže, dotovaná multisport karta atd. ale také nabízíme inspirativní prostředí, podporu při startu kariéry formou zaškolení, individuálního přístupu nadřízeného a dalšího rozvoje. Kromě práce se také potkáváme rádi neformálně. Každý rok dostáváme v průzkumu spokojenosti nejlepší zpětnou vazbu na atmosféru v týmu a také naši nováčci po zkušební době si nejvíc cení vztahů ve firmě.

Co je pro vás osobně nejdůležitější kritérium pro výběr kandidáta do obchodního týmu?
Kolegy, kteří jsou soutěživí a akční, ale také se rádi starají o tým, ať už pracovně při vzdělávání a vedení kolegů nebo nepracovně na pivku po práci. Nevadí nám, že nemají velké obchodní zkušenosti – naučíme je nejen obchodovat, ale také obchod řídit. Týmový duch je vzhledem k tomu, co jsem již řekl, nezbytný.

Další článek