Home » Kariéra » V IKEA může být každý sám sebou
absolventi

V IKEA může být každý sám sebou

„Podporovat vzdělávání a rozvíjet talent v rámci firmy je klíčové. Každý zaměstnanec si může vybrat svoji cestu. Snažíme se nikoho neomezovat, naopak, nabízíme příležitosti k růstu. V IKEA můžeš začít jako student třeba v oddělení prodeje, pokračovat jako marketingový specialista po absolvování studia a skončit jako marketingový manažer v zahraničí. Pracovní zkušenosti nejsou podmínkou – důležité je mít velký potenciál a dostatečnou úroveň hlavních kompetencí pro výkon dané práce,“ přibližuje přístup k zaměstnávání studentů v IKEA Eliška Novotná, Leadership a talent manažerka pro Českou republiku, Maďarsko a Slovensko.
Pracovní pozice mají různou výši pracovních úvazků a různou flexibilitu pracovní doby. Můžeš si u nás vyzkoušet rozmanité role a funkce nebo projekty v zahraničí. Každá práce je pro nás důležitá a každého zaměstnance považujeme za rovnocenného člena týmu, takže ani jako brigádník nejsi ochuzen o veškeré zaměstnanecké benefity.

Umožníme ti navrhnout si vlastní kariérní cestu podle tvého plánu rozvoje a tvých cílů a budeme tě na ní podporovat.

Nabízíme ti také řadu příležitostí k dalšímu vzdělávání. Umožníme ti navrhnout si vlastní kariérní cestu podle tvého plánu rozvoje a tvých cílů a budeme tě na ní podporovat. Například v rámci našeho rozvojového programu pro manažery, ve kterém pomáháme zaměstnancům připravit se na převzetí manažerské role. Program je zaměřen na zaměstnance – studenty a absolventy a mladé lidi s potenciálem. Získáš tady všechny důležité znalosti a osvojíš si praktické zkušenosti pro tvou oblast působnosti za aktivní podpory mentora, nastavíš si svůj rozvojový plán a posílíme tvoje schopnosti vést lidi.
V IKEA se zkrátka snažíme vytvářet přátelské prostředí, kde se naši zaměstnanci cítí oceňováni za jejich jedinečnost, za jejich osobní a různorodý talent a kde každý může být sám sebou.

Chceš se přidat do týmu zaměstnanců IKEA? Vyber si jednu z volných pozic, zašli nám životopis a připrav se na výběrové řízení. Nejčastěji u nás probíhá formou hodnotícího centra (assessment centra). Máme pro tebe několik tipů, jak ho v pohodě zvládnout.

Další článek