Skip to main content
Domovská stránka » Boj o talenty » Boj o talenty » DANONE: PRÁCE S NÁMI TI BUDE CHUTNAT
Boj o talenty

DANONE: PRÁCE S NÁMI TI BUDE CHUTNAT

Ve spolupráci se společností Danone
Ve spolupráci se společností Danone

Baví tě dobré jídlo a zajímala by tě práce ve firmě, jejíž produkty lidé znají po celém světě? Zkus Danone! Světovou jedničku v oblasti čerstvých mléčných výrobků a produktů na rostlinném základě a jednoho z největších producentů dětské výživy.

Díky práci v Danone a v sesterské firmě Nutricia budeš moci přímo ovlivnit směřování tak oblíbených značek, jako jsou jogurty Activia, jogurtové nápoje Actimel, rostlinné nápoje Alpro, dětské příkrmy Hami, kojenecká mléka Nutrilon či vysokoenergetický Nutridrink. V málokteré firmě máš podobnou možnost pracovat s tak širokou nabídkou produktů jak z trhu rychloobrátkového zboží, tak v oblasti farmacie.  

Energií je vize One Planet One Health 

Kultura Danone je založena na přesvědčení, že zdraví lidstva a zdraví naší planety jsou vzájemně bezprostředně závislé. Záleží na každém z nás, do jaké míry se budeme snažit stravovat co nejzdravěji a nejvíce udržitelně. Tato vize se ostatně prolíná celou bohatou historií firmy. Právě v loňském roce jsme si připomněli kulatých 100 let od vzniku Danone, kdy se v roce 1919 v Barceloně začal datovat počátek moderní éry výroby jogurtů.

Benefity pro vás

Danone jako renomovaná mezinárodní firma nabízí široké portfolio benefitů, které si navíc může každý velmi flexibilně nastavit podle svých aktuálních potřeb. Důraz na rovnováhu pracovního a soukromého života podtrhuje i flexibilní pracovní doba a home offices, široký rodičovský program a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod. 

Můžeš si zkusit práci v Danone i jako stážista a získat tak cenné zkušenosti díky přímé spolupráci se zkušenými kolegy z Česka i doslova z celého světa. 

V Danone to žije

Přesvědč se sám a přijď se seznámit se super kolegy, kteří pracují v úplně novém moderně vybaveném sídle Danone v Praze na Chodově. Kromě klasických pracovních míst u nás najdeš i stolní fotbálek, Xbox nebo místo, kde se odehrávají četné vnitrofiremní zábavní a vzdělávací akce. V moderně vybaveném relaxačním prostoru nechybí dobrá káva, čerstvé ovoce či ledničky plné jogurtů a dalších dobrot, které jsou volně k dispozici.  

Next article