ÚVOD | Lifestyle
Skip to main content

ÚVOD

Info-lifestyle je web Mediaplanet se zaměřením na zdravý životní styl, cestování, životní prostředí, ekologii, vědu a výzkum, novinky ze světa technologií, inovace, rozhovory s vlivnými osobnostmi a mnoho dalšího. Naším posláním je poskytovat cenné informace a odborné názory, abychom mohli čtenáře vzdělávat, informovat a inspirovat.

Veškerý náš obsah je kontrolován týmem Mediaplanet. Přibližně třetinu článků na našem webu napsali kvalifikovaní profesionálové z oboru, další napsali vybraní odborníci a známé osobnosti, jež poskytují články a rozhovory. Zbytek článků je napsán přímo partnerskými asociacemi.

Mediaplanet je mezinárodní společnost, která působí ve 13 zemích a realizuje edukativní kampaně pomocí multimediálních platforem a prostřednictvím tzv. content marketingu. Info-lifestyle je česká stránka se zaměřením na oslovení českého publika. Více informací o Mediaplanet naleznete na stránkách https://www.mediaplanet.com/ Tento web je financován reklamami a sponzorovaným obsahem, které jsou na webu jasně označeny jako „Reklama“ nebo „Sponzorováno/Sponsored“. Pokud byl redakční obsah napsán nebo ovlivněn platícím klientem, bude toto jasně uvedeno na úrovni článku. Pokud máte zájem o reklamní příležitosti či sponzorovaný obsah, kontaktujte nás, prosím, na: hello-czechrepublic@mediaplanet.com

KONTAKTUJTE NÁS

Mediaplanet Czech s.r.o.

Opletalova 1603/57

Praha 1 – Nové Město

110 00

Email: mpczechrepublic@mediaplanet.com
Telefon: +420 777 979 561