Domovská stránka » Boj o talenty » Boj o talenty » DUCHEM MLADÁ FIRMA JE PRO START KARIÉRY IDEÁLNÍ
Boj o talenty

DUCHEM MLADÁ FIRMA JE PRO START KARIÉRY IDEÁLNÍ

Ve spolupráci se společností Arval
Ve spolupráci se společností Arval

S novým mottem „ For the many journeys in life“  vstoupil Arval, dominantní hráč na trhu operativního leasingu a dceřiná společnost jedné z největších světových bank BNP Paribas, do roku 2020. A právě nové motto dokonale odráží naše ambice nebýt jen jednou z „leasingovek“ (jakkoliv sexy se někomu může zdá termín operativní leasing) ale být firmou, která předvídá a určuje trendy v oblasti mobility ve světě, a to s důrazem na stále důležitější ochranu životního prostředí. Ano, i v oblasti aut se dá chovat zodpovědně!

A jak je to s Arvalem u nás v České republice?  Zrychlení z nuly na 120 (dnešní velikost našeho týmu) za necelých 16 let od založení, zatím maximální nájezd (počet aut ve fleetu) přes 22.000 a více než 20% podíl na trhu. Rostli jsem, rosteme a budeme růst dále. A pro zajímavost – je mezi námi více než 40 %  žen a dívek. Na automotive slušné číslo!

Dáša Ficová, Business Manager

Dáša začala před 9 lety na asistentské pozici. Dnes je jednou z nejlepších obchodnic v terénu, žena mnoha tváří a jedna z hvězd naší kampaně. Její portréty zdobí i oficiální webové stránky celé skupiny. A mimochodem jedna ze 44 účastnic mezinárodního talentového programu (vybíráno z 6000!)

Honza Gerschon

Absolvent bizarního oboru geografie to s láskou k autům během 3 let v Arvalu, kromě svatby a prvního následovníka, dotáhl z juniorní akviziční pozice na Business manažera.


Týnka Dvořáková

Týnu jsme ulovili téměř ještě v letadle, když se vracela ze studijních cest po světě. Milovnice sportu a pohybu rok zlepšovala nejen náladu na recepci. Dnes je již plnohodnotnou členkou našeho nákupního týmu.

Mára Šebest

Auta jsou, kromě rodiny a sportu všeho druhu, jeho život. Objevil se jako vlna plná nápadů a tsunami stále řádí. Navíc nás, když počasí dovolí, driluje venku za budovou ve street-workoutu!

Nedávno jste se jako společnost přestěhovali do nových prostor, jak se Vám tady žije? 

Týnka: Jelikož sídlíme v 6. patře, tak se cítím jako královna, přes zimu nám ve výhledu zapadá slunce kolem 16 hodiny a tu krásu nic nenahradí. Budova má více oken než stěn, takže i po celodenní práci člověk neupadá do depresí. Není si na co stěžovat. 

V čem se odlišujete oproti jiným společnostem v oblasti Automotive?

Mára: Jako leasingovka se nesnažíme být nutně největší, ale rozhodně pracujeme na tom abychom byli nejlepší. Arval vnímá nové trendy a vývoj v naší oblasti. Pracujeme s potřebou mobility jako takové, a na tom stavíme naše vize. Sídlíme v moderní budově a stejně tak se snažíme řídit náš business.

Co vás v Arvalu baví/drží?

Honza: Je toho více. Na začátku zajímavá nabídka, obor automoto pro chlapa ideál, skvělý tým a podpora všech okolo, perfektní zábava a neformální atmosféra,  a pak řada důležitých detailů: mezinárodní firma, luxusní prostředí nejzdravějších kanceláří v ČR, kvalitní nabídka benefitů a celková péče a přístup k lidem, včetně řady „socializačních“ akcí a aktivit. Nelze jinak než doporučit!

Jak ve zkratce probíhala vaše kariéra  jaké možnosti máte dále?

Dáša: 10 let ve zkratce?  Začínala jsem jako automotive zcela nepolíbená, ale poměrně rychle jsem se i díky skvělému týmu zorientovala a pak už šlo vše ráz na ráz – přesun z akvizičního oddělení lovců do account týmu farmářů, růst až na seniorskou roli a následné zakotvení v týmu obchodníků v terénu. Mimochodem jsem dorotovala zpět k jednomu ze svých úplně prvních mentorů, kterým je nyní můj nepřekonatelný šéf Honza Sedlmeier – že by náhoda?

A kam můžu dál růst? Arval je stále se formující společností a příležitost se tak často ukáže sama, čemuž může napomoct i současně startující mezinárodní  program talentů, kterého mám to štěstí se účastnit.
Další článek