Skip to main content
Domovská stránka » Boj o talenty » SPOJTE SVŮJ TALENT A UNIKÁTNÍ MOŽNOSTI ROZVOJE NA UNICORN COLLEGE
ADVERTORIAL

Zajímá vás management, ekonomie nebo svět IT? Přemýšlíte o tom, co udělat proto, abyste rozvinuli svůj talent a z vysoké školy odcházeli s maximem praktických zkušeností? Pak bystě ve svém výběru VŠ rozhodně neměli opomenout Unicorn College.

Na Unicorn College už 13 let hledáme cesty, jak našim studentům umožnit získat maximum schopností pro každodenní praktické využití a rychlý start vlastní kariéry. Věřte, že k praxi máme opravdu blízko. Nejen proto, že systém vzdělávání pro naše studenty má mnoho společného s tím, co učíme přes 3000 spolupracovníků společnosti Unicorn. Také navíc každý rok pomáhá k úspěšné realizaci informačních systémů a SW produktů. Jak pro velké podniky, tak i pro běžné koncové uživatele v celkové hodnotě přes 3 miliardy Kč.

Intenzivně spolupracujeme s prestižními partnery (Microsoft, KPMG, KB, ČSU, Unicorn a další). U těchto společností mohou naši studenti absolvovat své praxe. Často tam pak nacházejí i atraktivní příležitosti pro první zaměstnání. Lidé z partnerských společností u nás také přednášejí, jsou hosty přednášek Unicorn College Talks či odborných konferencí Unicorn College Open.

Samostatnou možností rozvoje je možnost zapojení do některého z projektů. V průběhu studia tím získate reálné zkušenosti, cenné kontakty a často i zajímavé finanční ohodnocení. Dlouhodobě se jedná o práci na projektu pro CERN ve Švýcarsku. Kde budete mít možnost setkat se s kolegy z těch nejlepších evropských univerzit a vědeckých institucí. 

Studenti pracující na projektu

Studenti se mohou zapojit do mnoha projektů Unicornu a získat tak unikátní zkušenosti z oblastí bankovnictví, energetiky nebo výroby. U projektů realizovaných pod hlavičkou Unicorn College si můžete projít celým životním cyklem vzniku produktů a služeb. Prohloubíte tak své technické znalosti, ale také poznatky z oblasti managementu, marketingu a dalších odvětví. Neděláme řešení do šuplíku, ale společně tvoříme produkty s reálnými možnostmi uplatnění na trhu.

Pokud chcete urychlit svůj rozvoj, rozvinout talent, podívejte se na naší nabídku studijních programů pro IT specialisty, manažery a ekonomy.

Chcete se naučit řídit týmy, rozumět do detailu ekonomice projektů nebo chápat vše potřebné okolo? Pak byste měli svou pozornost věnovat našim studijním programům Business Management (Bc.) a Aplikovaná ekonomie a analýza dat (Ing.).

Jestli chcete umět efektivně pracovat ve velkých týmech nebo na technické úrovni rozsáhlé softwarové projekty navrhovat, pak nepřehlédněte programy Softwarový vývoj (Bc.) a Softwarové inženýrství a big data (Ing.).

Next article