Domovská stránka » Kariéra pro Gen Z » MSD: U NÁS MŮŽE BÝT KAŽDÝ SÁM SEBOU
ADVERTORIAL

Společnost MSD Czech Republic, která získala i letos certifikát Top Employer pro rok 2024, nabízí studentům stáž, během které se stanou součástí velkých projektů a nastartují tak svou kariéru. Velkou výhodou pro studenty je flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova, aby bylo jednodušší skloubit školní povinnosti s pracovními.

Spolupráce s vámi, studenty, je pro nás v MSD velmi důležitá. Snažíme se, abyste mohli rozvíjet své teoretické znalosti v praxi a zároveň byli součástí reálných projektů. Klademe důraz na volnou pracovní dobu, takže můžete jednoduše skloubit práci se školními povinnostmi a plánovat si příchod do práce flexibilně.

Zdroj: archiv MSD

Naše dvě budovy na pražském Smíchově  se pyšní diverzitou. Můžete se zde setkat s kolegy více než 90 různých národností. Pracujete samostatně  nejenom na projektech, ale také se pravidelně setkáváte  se zástupci ostatních týmů. Můžete se zapojit do různých interních skupin či organizování akcí, jako jsou meet upy nebo konference. Přidanou hodnotou práce v MSD je, že jako farmaceutická firma, přispíváme ke zlepšování a zachraňování lidských životů. Naše inovativní léky a terapie pomáhají pacientům po celém světě v jejich léčbě a zvyšování kvality jejich života.

Zdroj: archiv MSD

Termín Wellbeing u nás není jen prázdným pojmem. Ergonomické stoly a židle jsou u nás samozřejmostí, nicméně takové masážní křeslo nebo kytara či piano, to je teprve pořádný oddech.

Zdroj: archiv MSD

Rozvíjet se u nás můžete nejen prostřednictvím různých kurzů, ale také interakcí s ostatními kolegy. Ptáte se na home office? No, jasně – můžete, ale i offline setkání s kolegy v kanceláři má svá nepopiratelná pozitiva.  

Tak na co ještě čekáš? Koukni na naše otevřené pozice a třeba se brzy staneš naším kolegou. Budeme se těšit.

Zdroj: archiv MSD
Další článek