Skip to main content
Domovská stránka » Kariéra pro Gen Z » NOTINO: PŘÍLEŽITOST PRO OSOBNÍ I KARIÉRNÍ ROZVOJ U NÁS DOSTANE KAŽDÝ
ADVERTORIAL

Notino vždy podporovalo a podporuje mladé talenty. Dává jim prostor i prostředky, aby právě v této společnosti naplnili svůj potenciál. Proto chceme v rámci kampaně #NewMe ukázat, že u nás může člověk nastartovat svoji kariéru a profesně se tak dál vyvíjet a růst.

Mário Molčan | Business Unit Manager

Do Notina jsem nastoupil po vysoké škole. Z absolventa politologie jsem se postupně vypracoval až na pozici Business Unit Manager a dnes vedu tým 30 kolegů. Jsem příkladem toho, že pro získání místa je důležitý zejména váš mindset a proaktivita.

Notino totiž podporuje své zaměstnance v kariérním růstu a snaží se pomáhat každému, kdo má o rozvoj zájem (například formou on-line i off-line školení). Protože cílem společnosti je, aby pod sebou měla kvalitní tým. Za dosavadní vrchol své kariéry považuji to, že se díky podpoře vedení nyní pravidelně setkávám a spolupracuji i s kolegy na globální úrovni.

Markéta Zvolská | Social Media Manager

Markéta: V Notinu jsem chtěla pracovat, protože patří ve svém oboru k těm nejlepším, a to v tuzemsku i Evropě. Původně jsem se hlásila na pozici copywritera a věřím, že jsem místo dostala díky svým zkušenostem z předchozí práce i psaní vlastního blogu.

Klíčem k úspěšné kariéře v této firmě byla má kreativita a houževnatost. Dnes, jako Social Media Manager, vedu se svým týmem instagramové účty ve všech 27 zemích, v nichž Notino působí. Tato společnost je pro mne lákavá i tím, že se zde nebojí zkoušet nové věci a má přátelskou firemní kulturu.

Barbora Doležalová | CRM Data Specialist

Barbora: Vystudovala jsem truhlařinu, ale rozhodla jsem se změnit obor a zamířila jsem do IT sektoru. Po absolvování Czechitas akademie jsem získala místo v Notinu na pozici CRM Specialist. Byla to cesta plná zatáček, ale při každé odbočce jsem se naučila něco nového.

Právě díky tomu se otevíraly další možnosti i v mé kariéře. A jestli někdo svým zaměstnancům dává prostor pro rozvoj a kariérní změny, je to právě Notino. Firma pracovníkům poskytuje finanční zdroje, školicí programy (např. Seduo, Going Global či manažerské kurzy), ale i mentorské příležitosti a kariérní poradenství. Příležitost k rozvoji máme tedy kdykoliv a kdekoliv, zbytek je jen na nás.

Next article