Domovská stránka » Kariéra v technologiích » ZE STUDENTA IT PROFÍKEM
ADVERTORIAL

Mladá krev do žil našeho ERP systému! Ty nás nakopneš nápady a entuziasmem, my Ti nabídneme mentoring a příležitost nahlédnout pod kapotu softwaru, který v ABRA Software vyvíjíme už tři dekády. Každý den získáš možnost naučit se něco nového.

JIŘÍ MAREČEK

Trainee ABRA Software

RADIM BOHÁČ

Delivery Consultant ABRA Software

Trainee Jiří Mareček už po měsíci ve firmě začal školit zákazníky. Pak přešel na analytické studie a teď pracuje na tiskových sestavách.

„Dlouho jsem hledal místo, kde bych se mohl naučit nové věci a na internetu jsem narazil na ABRU a její trainee program,“ říká Jirka. Kdyby měl jmenovat tři hlavní výhody práce v ABRA, zmínil by kolektiv, zkušenosti a možnost rozvoje. „Studentům se nebojíme dávat průzkumné úkoly nejnovějších technologií. Svět kolem nás se tak rychle mění, že nakonec jsme my sami studenti našich studentů,“ říká šéf divize Powerful Honza Javůrek.

Studenti jsou u nás součástí týmu

Tým Honzy Javůrka ve spolupráci s trainees například vyvinul systém na automatické testování API rozhraní. „Tím, že studentům dáváme zodpovědnost a zapojují se do běžného fungování, je začne práce přirozeně bavit,“ popisuje R&D Director ABRA Apps Pepa Melichárek. A jeho tým aktuálně nabírá juniory.

FOTO: ABRA

Láká Tě vývoj webových aplikací?

Neváhej napsat na [email protected]. Otevřené pozice máme také v dalších částech vývoje a v Consultingu. A komu (nejen) svým kódem pomůžeš? Inovativním firmám (máme přes 7 000 zákazníků a náš obrat překročil 450 milionů korun), které hledají způsob, jak svou službou či produktem usnadnit nebo zpříjemnit život zákazníků. Patří k nim například 3D tiskárny PrusaResearch, Bonami, Weleda, Liftago, Profimed nebo Vasky.

Chceš to u nás zkusit? Klikni ZDE

Růst a vzdělávání

„Mně práce v ABRA Software dává smysl, protože je to skvělý průnik komunikace s lidmi, informačních systémů a projektového řízení,“ vyjmenovává dřívější trainee a současný Delivery Consultant Radim Boháč. Kromě možnosti růstu oceňuje také fakt, že studenti se ve firmě berou jako běžní zaměstnanci, včetně účasti na složitých úkolech, firemních akcích a zvýhodněných zdravých obědech v jídelně. Nechybí sport (jóga, fitness, běh) a rozvojové i odborné kurzy přes interní portál „Naučme se“.

CHCEŠ SE K NÁM PŘIDAT? MŮŽEŠ!

10+
Tolik trainee u nás pracuje v odděleních R&D a Consulting.

4
Počet diplomových prací, které letos vznikly za naší podpory.

90 %
Podíl studentů, kteří u nás zůstanou pracovat i po dokončení školy.

Dlouhodobá spolupráce
Počítáme s Tebou při studiu i po něm.

Psaní bakalářek a diplomek
Poskytneme Ti odborné zázemí a konzultace.

Technologie & inovace
Dostaneš příležitost pokusit se o něco „nemožného“, co svět ještě nezná.

Další článek