Domovská stránka » Kariéra ve STEM » TEDOM: DOBRÁ PRÁCE, DOBRÝ DEN
ADVERTORIAL

O Tedomu jste možná slyšeli pouze jako o výrobci kogeneračních jednotek, ale pojďme si ho představit z pohledu zaměstnavatele.

ŠÁRKA NOVOTNÁ

personální ředitelka skupiny TEDOM

TEDOM je perspektivní energetickou společností. Co stojí za jejími úspěchy?

Z malého podniku založeného v roce 1991 ve Výčapech u Třebíče se postupně stala silná energeticko-strojírenská skupina. Za více než tři desetiletí zasvěcené vývoji, výrobě a provozování kogeneračních jednotek zanechala skupina svůj nezaměnitelný otisk na poli energetiky a její stroje dodávají elektřinu a teplo téměř po celém světě. A přestože se produkty TEDOM staly pevnou součástí energetického zázemí v mnoha zemích od Asie po Ameriku, firma stále zůstává v českých rukách a sídlí ve Výčapech.

Kde aktuálně hledáme volné pozice?

Proč dobrá práce = dobrý den?

Věříme, že dobrá práce už dnes není jen o mzdě, benefitech a skvělé partě. Jde o kombinaci toho všeho a zároveň o možnosti trávit více času tím, co nás baví. To znamená nalezení rovnováhy mezi prací a životem. Jsme přesvědčení, že jednosměnný provoz, který máme v Třebíči, Výčapech i v Hořovicích, toto umožňuje.

Díky práci na jednu směnu, si odpracujete svůj pracovní den, který končí o půl třetí, a celé odpoledne se pak můžete naplno věnovat rodině, svým koníčkům a tomu, co jste vždycky milovali. Když máte odpovídající mzdu, tým, ve kterém je vám dobře, a k tomu jasnou perspektivu do budoucna, je téměř jisté, že každý váš den bude dobrý. Nebo aspoň o pořádný kus lepší než jinde.

Aktuální volné pozice pro absolventy najdete ZDE

Jaké uplatnění TEDOM nabízí?

Naše společnost nabízí možnost práce především technicky zaměřeným lidem. Hlavní důraz je kladen na výrobu a servis na energetickém trhu, přičemž klíčovými pracovními pozicemi jsou elektrikáři, elektromontéři, servisní mechanici, montážní pracovníci, technologové a zaměstnanci v technickém a obchodním oddělení.

Vzhledem k nedostatku takových odborníků na trhu jsme se rozhodli nabídnout zájemcům, kteří nesplňují požadovanou kvalifikaci pro pozice v oblasti elektro, možnost bezplatné rekvalifikace. Díky neustálému růstu jsme schopni nabídnout i pozice spojené s obchodem a většími energetickými projekty.

Kde aktuálně hledáme volné pozice?

Podle čeho člověk pozná, že by ho práce u vás naplňovala, a měl by se tedy přihlásit?

Nabízíme práci všem, kteří se chtějí podílet na naplňování našeho firemního poslání při budování a rozvoji decentralizované energetiky. I když jsme ryze česká společnost, máme pobočky v řadě zahraničních zemích, a naši zaměstnanci tak mají možnost pracovat i v mezinárodních týmech. Zaměstnání u nás je příležitost pracovat s lidmi s vášní pro moderní energetiku a strojírenství. Naše výrobky a řešení totiž přispívají k udržitelnosti a efektivitě energetiky, což je hodnota, kterou si uvědomuje stále větší část společnosti. Věříme, že právě toto patří k hlavním benefitům práce u nás.

Další článek