Domovská stránka » Spokojený zaměstnanec » NEXEN TIRE: PRO NAŠI SPOLEČNOST JE DŮLEŽITÁ SOUDRŽNOST
ADVERTORIAL

Společnost Nexen Tire patří k velkým mezinárodním hráčům na poli výroby pneumatik. Zakládá si na plné automatizaci výroby, a to díky využití moderních technologií, inovací a investicím do svých zaměstnanců.

Ing. LINDA KOSTRŮNKOVÁ

HR Manager

Ing. MICHAL ŠTUBŇA, PhD.

Production General Manager

Na čem stojí firemní kultura vaší společnosti?

Linda: Naše firemní kultura stojí na pilířích tři-C:

  • Challenge – dosažení vynikajících výsledků díky naší vášni a odvaze čelit různým výzvám a nikdy se nebát neúspěchu.
  • Creativity – Nikdy se nespokojíme se stávajícím. Novými nápady myslíme na budoucnost.
  • Cooperation – Podněcujeme úzkou spolupráci mezi zaměstnanci a různými společnostmi k dosažení lepších výsledků.

Technologie a inovace jsou součástí DNA společnosti Nexen Tire. Jakým způsobem ovlivňují práci zaměstnanců?

Michal: Abychom byli konkurenceschopní na trhu pneumatik, musíme splňovat všechny požadavky trhu současného. Vysoká efektivnost a inovativnost, které u nás funguje díky vysokému stupni automatizace, nám přinesly množství ocenění. Konkurence je ohromná a spokojenost zákazníků je naší prioritou a environmentální požadavky a udržitelnost jsou jeho součástí.

Linda: Náplň práce všech zaměstnanců v naší společnosti, která disponuje jedním z nejmodernějších závodů v Česku, Evropě, ale také na světě, je pro všechny obrovskou výzvou. Zvládnutí plně automatizovaných výrobních procesů a vysoké úrovně inovací je základním předpokladem pro výběr zaměstnanců. U kandidátů klademe důraz na chuť se neustále rozvíjet a vzdělávat se.

Na jaké benefity mají vaši zaměstnanci nárok?

Linda: Benefity u nás odráží firemní kulturu. Plošně nabízíme hlavní jídlo zdarma, které nám poskytovatel denně připravuje přímo v našich prostorech. Nesmíme opomenout podporu dopravy do zaměstnání. Tím, že jsme alokovaní v průmyslové zóně daleko od měst, mají zaměstnanci pracující v nepřetržitém provozu nárok na dopravu do zaměstnání naší svozovou dopravou. Kdo nedosáhne na autobusový spoj, náleží mu finanční podpora.

Chváleným benefitem je i nově poskytovaná karta s částkou 4 800 Kč ročně a rodinné benefity při dosažení různých životních událostí ve formě finančních příspěvků. Všichni zaměstnanci mají také nárok na roční odměnu ve výši jedné své základní mzdy.

Pro naši společnost je důležitá soudržnost. Podporujeme proto různé teambuildingové aktivity. Zaměstnanci si sami určí, jak spolu chtějí strávit čas – ať je to večeře s bowlingem nebo opékání jídla u ohně.

Sami máme velice rádi jednu neobvyklou aktivitu. Jsou jí Nexen kluby. Máme fotbalový, běžecký, čtenářský klub či klub stolního tenisu. Každý zaměstnanec může založit takový klub s kolegy a angažovat se v místní komunitě. Wellbeing zaměstnanců je pro nás důležitý, proto provozujeme i vlastní sportoviště s venkovním workout hřištěm a tenisovým kurtem.

Další článek