Skip to main content
Domovská stránka » Spokojený zaměstnanec » ZVYŠTE SVOU CENU NA TRHU PRÁCE A INVESTUJTE DO VZDĚLÁNÍ
ADVERTORIAL

Počítačová škola GOPAS má díky 30letým zkušenostem, široké nabídce kurzů a třem pobočkám v Čechách i na Slovensku silné postavení na trhu. Co nabízí účastníkům kurzů a co svým lektorům?

KATEŘINA KAMZÍKOVÁ

Marketing Executive GOPAS, a.s.

Počítačová škola GOPAS nabízí široké spektrum kurzů v oblasti informačních technologií a manažerského vzdělávání. Jsme na trhu již 30 let a patříme k největším poskytovatelům IT školení v České republice a na Slovensku. Ročně naši lektoři proškolí 25 000 studentů ve 2 000 různých školeních a kurzech.

Co nabízíme?

Mezi nejpopulárnější patří kurzy kancelářských programů, databázových technologií, programování, správy sítí a serverů, bezpečnosti informačních systémů a hackingu. Kromě těchto oblastí však nabízíme také vzdělávání v grafickém designu, podnikových systémech, procesním řízení, BI nebo osobním rozvoji.

Proč GOPAS?

Výhodou vzdělávání v GOPASu je nejen široká nabídka kurzů, ale také moderní vzdělávací metody a zkušení lektoři s praxí. Kurzy jsou koncipovány tak, aby se studenti naučili nejen teorii, ale hlavně praktické aplikace a použití v reálných situacích. Nabízíme různé formy vzdělávání, jako jsou klasické prezenční kurzy, online kurzy, e-learning nebo GTT (GOPAS Telepresence Training).

Čím se lišíme od konkurence?

Naší přidanou hodnotou jsou garance získaných vědomostí, know-how a termínu konání kurzů. Díky garanci získaných vědomostí mají studenti možnost bezplatně navštívit již absolvované školení a připomenout si, co už třeba zapomněli.

Jako první jsme přišli s garancí termínu konání kurzu. Pokud student na webu gopas.cz uvidí termín kurzu jako garantovaný (ikona zámku), může se spolehnout, že se kurz opravdu v daném termínu uskuteční beze změn. A garance know-how, zaručí, že pokud u nás vyškolený IT specialista rozváže s vaší firmou pracovní poměr, vyškolíme zaměstnance nového ve stejném rozsahu, a to zdarma.

Chceme vás do týmu!

Stále rozšiřujeme portfolio kurzů, a i proto hledáme nové lektory a lektorky. Pokud máte zkušenosti v oblasti programovacích jazyků Python, PHP, Java nebo UML, správy serverových a cloudových technologií Microsoft, uživatelských programů MS nebo SQL Server BI a máte zájem o vzdělávání a školení, rádi vás uvítáme v našem týmu.

Jak podporujeme své lektory?

Nabízíme propracovaný systém vzdělávání lektorů – Akademii pro lektory. I když nejste profesionální přednášející, pomůžeme vám s prezentačními dovednostmi a poskytneme plnou podporu ve vzdělávání. Díky širokému záběru a certifikacím i autorizacím například od Microsoftu, Oracle, EC-Council nebo Adobe máme přístup k nejnovějším informacím i školením. Nabízíme tak školení s nejnovějšími softwary a informacemi. 

Next article