Domovská stránka » Věnované rodinám » ALTA HERBA: ZÁZRAČNÉ BYLINY PRO ZDRAVÍ DĚTÍ
ADVERTORIAL

S podzimem a nástupem dětí do školních lavic přichází období zvýšené zátěže jejich organismu, a tedy i akutní potřeba posílit imunitní systém. Unikátní receptury přírodních produktů firmy Alta Herba však pomohou vašim dětem i s řadou jiných zdravotních problémů.

Kouzelné kapky – bylinná tinktura

Bylinná tinktura Alta Herba posiluje imunitní systém a zvyšuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Použité byliny mají protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky. Příznivě také přispívají k normální funkci horních cest dýchacích. Tinkturu doporučujeme užívat v době zvýšené zátěže organismu a během rekonvalescence, ale také preventivně během období rozšíření respiračních infekcí – např. u dětí při nástupu do předškolních a školních zařízení.

Pro správný chod imunitního systému je ideální třítýdenní preventivní kůra 2–3x ročně. Tinkturu lze objednat u výrobce na webových stránkách nebo zakoupit ve vybraných lékárnách.

Sirup ze 14 bylin

V sirupu jsou obsaženy byliny proti nachlazení, kašli, zánětům horních i dolních cest dýchacích, horečce a bylinky na posílení obranyschopnosti organismu. Unikátní receptura kombinuje byliny jako tymián obecný, šalvěj lékařská, šípek, dobromysl obecná, mateřídouška obecná, fenykl obecný, majoránka zahradní, třapatka nachová či černý bez.

Velkou výhodou sirupů od Alta Herba je jejich vynikající chuť, díky které se děti na pravidelné užívání doslova těší. Při nachlazení doporučujeme užívat několikrát denně, pro posílení obranyschopnosti pak preventivně 1x denně, o to nejlépe od podzimu do jara. Sirup lze objednat ZDE.

Pinďa mast pro uvolnění chlapecké předkožky

Bylinná mast, která ušetří trápení vašemu chlapečkovi a výrazně napomůže předejít nepříjemným problémům spojeným s uvolňováním chlapecké předkožky. Po aplikaci Pinďa masti je měkká tkáň elastičtější, čímž se dosáhne snadnějšího přetažení předkožky.

Na českém trhu je svými vlastnostmi a složením zcela unikátní. Doporučujeme ji užívat 2x denně do zmírnění obtíží. Pro posílení účinku je dobrá kombinace s bylinnou koupelí. Více informací najdete na stránkách produktu. Pinďa mast lze objednat přímo u výrobce Alta Herba na webových stránkách nebo zakoupit ve vybraných lékárnách.

Další článek