Skip to main content
Domovská stránka » Věnované rodinám » MARTINA PÁRTLOVÁ: JSEM ŠŤASTNÁ
Věnované rodinám

MARTINA PÁRTLOVÁ: JSEM ŠŤASTNÁ

Foto: Kateřina Nováková

Martina Pártlová z 3v1 se v červnu 2021 stala maminkou. O narození dcery Stelly, zdraví a zdravém životním stylu i plánech do budoucna jsme si s ní povídali v následujícím rozhovoru.

MARTINA PÁRTLOVÁ

ZPĚVAČKA SKUPINY ČECHOMOR, MUZIKÁLOVÁ HEREČKA A MODERÁTORKA POŘADU 3v1 NA EVROPĚ 2

Nedávno se vám narodila dcera Stella. Jak se cítíte v roli matky?

Cítím se jako každá novopečená maminka. Jsem šťastná, unavená, vystrašená, někdy zoufalá, nesmrtelná a strašně zamilovaná. 

Jak rodičovství ovlivnilo váš profesní a osobní život?

Můj profesní život Stella zatím nijak moc nezměnila, protože na Evropu 2 se vracíme s holkama z 3v1 až v únoru a koncertů kvůli koroně také moc nebylo. To všechno teprve přijde a pak uvidíme, jak to budu zvládat všechno dohromady. Zatím si užívám Stellu. A osobní život se mi změnil hodně. Už se nestarám jen o svoje potřeby a musím přemýšlet trošku dopředu.

V České republice je několik povinných očkování. Zvažujete pro dceru i ta nepovinná?

Stella už jedno nepovinné očkováni má. O všem se radím s naší pediatričkou a věřím jí.

Řešíte nějak jídelníček celé rodiny a jak plánujete stravovat Stellu v budoucnu?

Řešíme, protože přítel je vegetarián a já se mu snažím přizpůsobit. Nechávám ho vařit, protože já umím jen čuňárny. To znamená, že vlastně jíme celkem zdravě a chci, aby Stella jedla také tak. Tím neříkám, že z ní chceme mít vegetariánku. Maso jí a jednou se rozhodne sama…

V minulosti jste prodělala vážné nádorové onemocnění. Změnila vás tato zkušenost nějak?

Asi nezměnila. Ale uvědomila jsem si, jak moc jsou důležité preventivní prohlídky. Možná se teď o sebe víc bojím kvůli svojí rodině, a proto se budu snažit zůstat zdravá a nic nepodceňovat.

Jste součástí tria 3v1. Jak vlastně tento projekt začal?

Jednou jsme jely s holkama na dovolenou na Floridu a tam jsme zkoušely jen tak něco natočit. Vznikl tam vlastně takový předvoj Prostřena – Vytřeno. Daly jsme to na Facebook, zjistily, že se tím lidé docela baví a řekly si, že bychom do budoucna něco mohly vymyslet. A tak jsme začaly točit ty naše blbosti. No a ono to vyšlo. Bohužel jsme teď hodně dlouho nic nenatočily.

Jaké jsou vaše plány do budoucna?

Plány jsou velký. Chystám svůj první singl i s videoklipem, čekají mě nějaké koncerty s Čechomorem, besedy s 3v1 a o prázdninách pojedu celé turné s Markem Ztraceným – na to se strašně těším. S Markem jsme léta kamarádi, takže si to doufám pořádně užijeme.

Next article