Domovská stránka » Věnované rodinám » ÚČINNÁ DETOXIKACE? VSAĎTE NA OSTROPESTŘEC A KURKUMIN
ADVERTORIAL

Kdy je ten správný čas na detox? Dlouhodobá únava, nulová energie či absolutní nechuť do jakékoliv činnosti. Ano, mnohdy i vstát z postele může představovat obrovský problém. Pocit těžkosti, špatného trávení a nepříjemného nafouknutí se také řadí mezi časté signály, že tělo žádá o “očištění“.

Dalším aspektem může být i špatný a nekvalitní spánek, kožní problémy, nízká imunita, vyšší výskyt oparů, nebo třeba zhoršení chronických problémů, jako například bolesti kloubů, hlavy a časté alergie. 

V zimě a předjaří je míra pohybu většiny z nás menší, chuť k jídlu se zvyšuje a skladba našeho jídelníčku zpravidla nebývá nejvzorovější. Větší množství jídla, zejména tučného a sladkého, znamená i více agresivních volných radikálů vznikajících při metabolických reakcích v našem těle, které poškozují buňky a tkáně našeho organismu.

Pokud organismus dostatečně nedetoxikujeme, můžeme si zadělat na překyselení tkání a vytvořit tak ideální prostředí pro zrod zánětů, jež jsou pak živnou půdou pro vážné choroby včetně obávané rakoviny.

Hledáte kvalitní vitamíny a doplňky stravy? Klikněte ZDE

Imunitní systém a detoxikační orgány mají v tomto směru důležitou funkci, jelikož musí zlikvidovat, rozložit a odstranit z těla zbytky miliónů virů, bakterií a odumřelých imunitních buněk. Proto je žádoucí myslet na detoxikaci také po prodělání infekce a “odměnit“ tak svůj organismus za dobře odvedenou práci.

Existují přírodní látky, které podporují regeneraci a výkonnost primárně jater, ledvin a střev, mají antioxidační schopnosti k likvidaci volných radikálů a je v jejich silách zabránit vzniku zánětů v těle.

Silymarin

Představuje účinnou ochranu jater, pro náš organismus nenahraditelnou metabolickou továrnu, a podporuje jejich regeneraci. Finální výsledek se projeví na stabilizaci buněčných membrán, normální produkci bílkovin, žluči, tvorbě energie, ale i ukládání vitamínů.

Mezi další úkoly silymarinu patří stabilizace metabolismus tuků, cukrů a bílkovin, účinné odstraňování toxinů z krve, protivirové působení, odolnost vůči poškození alkoholem a dalšími toxickými látkami, odolnost vůči chronickým jaterním onemocněním a některým druhům rakoviny.

Detox Ostropestřec + Kurkumin můžete koupit ZDE

Kurkumin

Lidé jsou mylně přesvědčení, že kurkumin a známé koření kurkuma, je jedno a to samé. Není tomu tak. Koření kurkuma obsahuje pouze 2-3 % kurkuminu.

Hlavními vlastnostmi kurkuminu jsou především antioxidační a protizánětlivé účinky. Již stovky provedených studií dokládajících příznivé účinky kurkuminu v dnešní době vzbuzují velké naděje pro léčbu a prevenci celé řady nemocí, jako jsou některé druhy rakoviny, primárně rakoviny plic, či slinivky břišní.


Další produkty můžete také zakoupit ZDE

Kurkumin dokáže výborně působit i na kardiovaskulární systém, podporovat zdraví srdce a cév a při zdravotních komplikacích – infarktu myokardu či cévní mozkové příhodě, se podílet na zlepšení zdravotního stavu.

Metabolický syndrom a diabetes, degenerativní onemocnění očí, neurodegenerativní nemoci jako je Alzheimerova, Parkinsonova nemoc či roztroušená skleróza, artróza a artritida, lupénka, zánětlivá onemocnění střev a mnohé další, s tím vším kurkumin, v roli silného antioxidantu a protizánětlivé látky, dokáže bojovat. 

Další článek