Skip to main content
Domovská stránka » Životní styl » MARIANA PRACHAŘOVÁ: NEJRADĚJI TRÁVÍM ČAS U NÁS DOMA NA ZAHRADĚ
Životní styl

MARIANA PRACHAŘOVÁ: NEJRADĚJI TRÁVÍM ČAS U NÁS DOMA NA ZAHRADĚ

Mariana Prachařová, cestování v USA
ZEPTALI JSME SE HEREČKY MARIANY PRACHAŘOVÉ, JAK TRÁVÍ TYTO LETNÍ DNY A JAK SE PŘIPRAVUJE NA DOVOLENOU

Co si představíte, když se řekne léto?

Pohodu, bazén, náplavku, Aperol, dovolenou, festivaly, grilování. Léto je část roku, kterou mám moc ráda a která by klidně mohla trvat déle. Jelikož jsem student, tak to pro mě také stále ještě znamená prázdniny, i když vím, že tomu tak nebude vždycky. Proto se snažím si každé léto s kamarády a rodinou co nejvíc užít.

Kde nejraději trávíte letní dny? Jaké je vaše oblíbené místo?

Nejraději to mám u nás doma na zahradě. Jelikož bydlím v centru, tak je pro mě útěk k nám do přírody za pejsky a k bazénu vždycky tím nejlepším rozhodnutím. Teplé dny v centru nezvládám, takže domů jezdím v létě opravdu často.

Jak se připravujete na dovolenou? Prozraďte nám pět věcí, které si zabalíte na každou cestu.

Vždycky si říkám, že budu balit postupně, abych potom všechno nedoháněla na poslední chvíli, ale stejně vždycky skončím u toho, že pár hodin před odletem dobaluju poslední věci. Všichni kamarádi i rodina se mi smějí, protože absolutně neumím balit a i na pár dní jsem schopná zabalit si velký kufr, protože co kdyby náhodou. Říkám si, že je lepší mít toho víc, že si třeba ty kalhoty ušpiním, takže potřebuju ještě jedny, a hlavně si říkám, že jednou si ty náhradní věci nevezmu a přesně ty budu potřebovat. Ze mě si tedy příklad v tom, co si máte zabalit na cestu, opravdu neberte. Ale pokud mám říct pět věcí, tak jsou to rozhodně doklady, hotovost, kreditka, nabíječka a mobil.

Jste spíš aktivní cestovatelka, nebo na dovolené raději odpočíváte?

Mám to ráda vyvážené. Nejsem typ, co dokáže několik dní jen ležet na pláži – já potřebuju poznávat a cestovat. Podle mě je ideální to střídat. Dva dny ležet, potom jet na výlet, potom zase ležet.

Next article