Skip to main content
Domovská stránka » Boj o talenty » Hledáme talenty » V LITOMYŠLI SE POJÍ MODERNÍ COWORKINGOVÝ PROSTOR S RENESANČNÍ PAMÁTKOU UNESCO
ADVERTORIAL

Coworkingové centrum, tedy sdílený pracovní prostor, může mít mnoho různých podob. Ten litomyšlský ale předčí všechny ostatní. Nejen kulisami renesančního zámku zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO, ale i šíří nabízených služeb.

Ing. DAVID ZANDLER

ŘEDITEL ZÁMECKÉHO NÁVRŠÍ LITOMYŠL

Jedinečné místo k práci

Coworking Kočárovna se nachází přímo v památkově chráněném objektu zámecké kočárovny. Při práci mají freelanceři výhled na pravděpodobně největší venkovní galerii na světě – psaníčkovou fasádu zámku s více než dvěma tisíci motivy.

Jelikož kvalitní architektura a příjemné pracovní prostředí by podle provozovatelů mělo být základem každé kanceláře, nezaostává ani interiér. Podoba společného prostoru, zázemí i zasedací místnosti je dílem předního českého architekta Jana Šépky.

Ten v hlavní místnosti například vytvořil několik uzamykatelných pracovních boxů, nenápadně skrytých za posuvnými dveřmi laminátových skříní.

Toto uspořádání umožňuje pronajmutí vlastního pracovní stolu s úložným prostorem, a přitom mít v rámci společné kanceláře i kousek výhradně svého místa.

Vybavení

Ve velké místnosti se také nachází vestavěná kuchyňka. Samozřejmostí je tiskárna a kompletně vybavené papírnictví.

Zajímavostí je také celá jedna stěna, která se na první pohled neliší od ostatních, funguje však jako magnetická popisovací tabule – místo na plánování vašich projektů či rozvíjení složitých myšlenkových map.

Využití

Centrum Kočárovna má samostatnou zasedací místnost, kterou si lze (stejně jako celý hlavní prostor) soukromě pronajmout.

V praxi je tedy náš coworking často místem přednášek, seminářů, školení i drobných firemních akcí. Přidanou hodnotou jsou pro zájemce o pronájem i služby nabízené v těsném okolí. 

Ubytování

V zámeckém pivovaru se nachází ubytování několika cenových kategorií, od hostelu až po luxusní apartmány. Jednorázový vstup do coworkingu je tedy možné využít i během pracovního pobytu, výjezdního zasedání či dovolené.

V areálu se také nachází několik kongresových sálů s různou kapacitou, pronajímatelný bar a gastronomické zázemí. 

Proč zavítat do coworkingu už teď

Napište či zavolejte pro představení kompletního portfolia služeb a seznamte se s tímto unikátním konceptem i díky virtuální prohlídce. V březnu se navíc v Litomyšli chystá speciální akce pro freelancery.

Ten, kdo na zámku zůstane celý týden, získá slevu na ubytování se snídaní a jako bonus vstup do prostor coworkingu úplně zdarma.

Více na www.zamecke-navrsi.cz  nebo na Facebooku Zámecké návrší Litomyšl.

Next article