Skip to main content
Domovská stránka » Věnované rodinám » JAK SE STARAT O SVÉ INTIMNÍ PARTIE? SPOLEHNĚTE SE NA SÍLU PŘÍRODY
ADVERTORIAL

Intimní hygiena by se rozhodně neměla podceňovat, nesprávná péče totiž zvyšuje riziko vzniku infekčních onemocnění a také nepříjemných výtoků a zánětů. Možná se i vy dopouštíte jedné z nejčastějších chyb v péči o své intimní partie, tedy používání klasického mýdla, jehož zásaditost narušuje přirozenou vaginální mikroflóru. Jaké produkty ale používat? 

Zaměřte se na obsah přírodních složek 

Při výběru přípravků pro intimní hygienu se vyhněte produktům, které obsahují dráždivé látky. Přirozené prostředí intimních partií podporují přípravky s obsahem přírodních složek.

Mezi účinné přírodní složky, na které se při výběru intimních mycích gelů zaměřit, patří například aloe vera, která zklidňuje a hydratuje pokožku, kyselina mléčná, jež udržuje přirozené pH nebo šalvěj lékařská známá pro své protizánětlivé, antimikrobiální a dezinfekční účinky.

Tyto přírodní složky se staly základem pro intimní mycí přípravky značky Gyntima, jež nabízí komplexní péči o intimní partie. Produkty pro intimní hygienu Gyntima přinášejí hned několik funkcí v jediném přípravku, intimní partie šetrně umyjí, pomáhají předcházet vaginálním infekcím a přijdou vám vhod i při holení.

Přírodní péče, která nedá vaginálním infekcím šanci

Věděli jste, že podle lékařů tři ze čtyř žen prodělají vaginální mykózu alespoň jednou za život a polovině z nich se pravidelně vrací? Toto onemocnění se projevuje zejména svěděním a hrudkovitým bílým výtokem. V léčbě mykózy, která není naštěstí nijak složitá, ale také jakýchkoliv dalších vaginálních obtíží se osvědčily vaginální čípky Gyntima.

Hlavní účinnou látkou je kyselina mléčná, které chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi, vytváří živnou půdu pro laktobacily a zajišťuje přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě. Čípky obsahují další přírodní složky v podobě šalvěje lékařské, tea tree oleje, kyseliny hyaluronové a výtažků ze sóje.

V případě výtoků sáhněte po čípcích Gyntima Probiotica Forte, preventivně pak působí vaginální čípky Gyntima Probiotica. 


O značce Gyntima

Gyntima nabízí nejširší portfolio vaginálních čípků na českém trhu (Gyntima Probiotica, Gyntima Probiotica Forte, Gyntima Hyaluronic, Gyntima Menopausa, Gyntima Deo). 

Gyntima nezapomíná ani na ženy bojující se striemi, které nedají dopustit na regenerační emulzi proti striím, jež strie redukuje a předchází jejich vzniku.

V nabídce najdete i intimní kosmetiku určenou pro nadstandardní péči o intimní partie, jež šetrně bělí, zpevňuje a regeneruje pokožku intimních partií. 

Next article