Skip to main content
Domovská stránka » Rodina » Léto v kostce » V PRAZE JE BLAZE ANEB PROČ ZVOLIT PRAHU JAKO CÍL RODINNÉ DOVOLENÉ
ADVERTORIAL

Podle společnosti Prague City Tourism Prahu v loňském roce navštívilo 2,4 milionů turistů, přičemž nejvíce jich bylo z tuzemska. A není divu, Praha má rozhodně co nabídnout a je jako stvořená pro dovolenou s dětmi. Co v Praze při rodinné dovolené nevynechat?

Zabloudíte v Zrcadlovém bludišti? 

Jednou z nejnavštěvovanějších pražských památek je výstavní pavilon Klubu českých turistů, ve kterém vzniklo oblíbené zrcadlové bludiště. Bludištěm tvořeným zrcadly se dostanete k plastickému obrazu boje Pražanů se Švédy na Karlově mostě a v Síni smíchu se pobavíte při pohledu do vydutých a pokroucených zrcadel. Úspěch u dětí i dospělých zaručen.  

Na návštěvě za zvířátky v pražské zoo

Věděli jste, že podle největšího cestovatelského serveru TripAdvisor uživatelé v roce 2018 označili pražskou zoo za 5. nejlepší zoologickou zahradu světa? Na co se zde s dětmi můžete těšit? Na více než 670 druhů zvířat, 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, lanovou dráhu, vláček a další atrakce pro děti a pro dospělé. 

Kde se ubytovat? V Aquapalace Hotel Prague ****

Důkazem toho, že moře zážitků na vás čeká nejen u moře, ale také v Praze, je čtyřhvězdičkový hotel Aquapalace Hotel Prague, který je součástí jedinečného Aquapalace Resortu. Tento hotel nabízí rodinné pokoje, které nadchnou jak dospělé, tak i děti, velmi oblíbené je například Pirátské apartmá.

Poté, co se v pokojích dosyta vyspíte, neměli byste vynechat návštěvu aquaparku Aquapalace Praha, do kterého vám z hotelu stačí doslova několik kroků spojovací chodbou.

Zde na vás čeká Vodní svět s 21 tobogány a skluzavkami, mořské vlnobití a venkovní a vnitřní divoká řeka a také největší Saunový svět v ČR. V Saunovém světě si můžete odpočinout v římských lázních, finských saunách, venkovních vířivkách a relaxačních zónách. 


O Aquapalace Hotel Prague ****

  • Centrum Prahy je vzdálené jen 15 km od hotelu.
  • Přímo naproti hotelu se nachází dendrologická zahrada a v blízkosti hotelu zámek a park Průhonice.
  • Hotel nabízí několik typů pokojů – dvojlůžkové Superior pokoje, rodinné pokoje, Design Suite, King Suite a bezbariérové pokoje. 
  • Spokojenost rodin, které v hotelu strávily svůj volný čas, dosahuje neuvěřitelných 99 %.
Next article